Portekizce – Türkçe Tercüman

Merhaba,

Ben ve ekibim genel itibariyle Brezilya’dan ya da Portekiz’den gelen turist ve iş adamlarına Türkiye’de ve İstanbul’da servis veriyoruz. Bu nedenle bu site tamamen Portekizce olarak düşünülmüş ve yapılmıştır. Sitede sadece bu yazı Türkçedir.

Brezilyalı turist ağırlıyoruz.  İstanbul’da Kapadokya’da hoş vakit geçirmeleri için gerekli lokal hizmetleri sağlıyoruz.

Ancak son zamanlarda Türkiye’de ki bir çok iş adamı Brezilya’da, Portekiz’de, Angola’da ya da Tanzanya ve Mozambik’te büyük iş yatırımları yapmaya başladılar.

Bu nedenle portekizce konuşan ülkeler son dönemde ülkemizde büyük gündem oldu ve bizi de bu konu için arayan birçok firma oldu ve bu hizmetleri çok temiz bir şekilde vermek nasip oldu.

Birçok defa da bu konuda hizmet verdiğim sektörde ki firmalar farklı sektörlerden farklı iş kollarından firmalar idi.

PORTEKİZCE KONUŞAN ÜLKELER

PORTEKİZCE KONUŞAN ÜLKELER

Spor anlaşmalarında, ticari anlaşmalarda ya da iş geliştirme platformlarının kurulmasında Türk insanına yardım etmek konusunda elimizden geleni yapmak isteriz.

Ayrıca Portekizce konuşan bir ülkeden bir müşteriniz gelecek olursa , lütfen bizimle irtibata geçmek için tereddüt etmeyin çünkü bu işi sizin için en iyi şekilde yapmak isteriz.

Aynı şekilde, Brezilya’da ki ekibimizle beraber sizlerin hizmetinizdeyiz. Brezilya’da ki ofisimiz Brezilya’nın bir çok farklı şehrinde ki Türkçe – Portekizce konuşan insanları tanıyor ve onlarla beraber profesyonelce işler üretebiliyor. Bunun inanılmaz neticelerini her gün görüyoruz. 

 

GÜVENİLİRLİK

Sizin işinizi güvenliği benim namusumdur. Hiçbir şekilde -siz tanıtımı için izin vermedikçe- bir başka şahısa konuştuğumuz ve görüştüğümüz bilgiler tamamıyla şirket güvenliği kapsamındadır.

YENİ PAZARLAR

Son zamanlarda en büyük faaliyet alanımı oluşturan mevzulardan bir tanesi de yurt dışında yeni pazarlar bulmak isteyen Türk üreticilerine Brezilya, Portekiz, Angola, Tanzanya ve Mozambik gibi Portekizce konuşan ülkelerin geniş pazar ihtiyaçlarına düzenlediğimiz tanıtım faaliyetleri oldu.

İlk başta bu sitemiz aracılığıyla şirketinizin tanıtımı yapılıyor ve sonrasında sizlere yeni müşteriler bulmak için o pazarda ki alıcı ve iş yapıcılar ile irtibata geçiyoruz.

Ya da sizin önceden bir fuarda tanıştığınız firma ile olan irtibatınızı sağlıyoruz.

interpreteDil önemli bir engel, bu engeli aşmanın en etkin yolu bu dili iyi kullanabilen profesyoneller ile çalışmaktır.

Birçok türk üreticisi yurt dışı fuarlarında büyük tecrübeler kazandı ancak genel itibariyle portekizce konuşan ülkelere girme noktasında çok geride kaldılar. Özellikle portekizce konuşan ülkeler çok milliyetçi olmalarından dolayı İngilizce’yi kullanma oranları çok azdır ve karşı tarafın kendi dillerini konuşmasını beklerler.

İşte bu konuda bırakın bu irtibatınızı biz takip edelim.

GELEN MİSAFİRLERİNİZE BİZ BAKALIM

İstanbul’da havaalanında karşılama, rehberlik hizmeti, günlük turlar organize etmek bizim işimiz. Bu alanda misafirlerinize eşlik eder ve ihtiyaçlarını giderir ve ayrıca hoş vakit geçirmelerini sağlayacak proğramlar organize edebiliriz.

Bu durumda özellikle İstanbul’da çok önemli bir ihtiyaç ortaya çıkıyor. İngilizce’nin birçok Brezilyalı tarafından bilinmediği ve kullanılmadığı düşünüldüğünde iyi bir iş seyahatinin olmazsa olmazı mutlaka iyi bir tercümandır.

Bu konuda birçok fabrika ziyaretine katılmış, fuar standında tanıtım yapmış ve iş anlaşmalarına katılmış biri olarak sizlere de yardımcı olmak isterim.

YAZILI TERCÜME İŞLERİNİZ

Bu konuda da hizmetinizdeyiz. Yeminli tercüman olarak her türlü evrakınızı Portekizce’den Türkçe’ye ya da aksi şekilde sizi mahcup etmeyecek şekilde tercüme edebilir ve  müşterinize iletebilirsiniz.

İNTERNET SİTESİ TERCÜMESİ 

Birçok Türk firması internet sitesinde İngilizce dil ekletmiştir. Ancak İspanyolca ya da Portekizce az kullanılan diller olarak düşünülür ve internet sitelerine eklenmez. Ama biz bu sorunu sizin için çözebiliriz.

NASIL İLETİŞİM KURABİLİRİZ? 

Benim iletişim bilgilerim çok kolay.

( Whats up ile de görüşebiliriz )  Cep telefonum : 0536 273 59 61

Mail adresim : turquiaguia@gmail.com

Yerim İstanbul’da Fatih semtinde.

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *